O NAS

Office Interior Meble Biurowe


Firmę tworzy zespół wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców  związanych z branżą mebli biurowych od 1996 roku

W ofercie znajdują się wysokiej jakości meble – pracownicze, gabinetowe, konferencyjne, ścianki działowe, lady recepcyjne, meble metalowe, socjalne, rozwiązania akustyczne, roślinne ogrody wertykalne, akcesoria i wykładziny. Office Interior dostarcza również wysokiej jakości siedziska biurowe (fotele i krzesła) spełniające najwyższe normy wygody i ergonomii, a także kryteria rehabilitacyjności. Taki fotel przed zakupem można przetestować na zasadzie wypożyczenia w celu indywidualnego doboru produktu. Współpracujemy z wieloma firmami architektonicznymi w Polsce, stąd dostęp do szybkiej obsługi niezależnie od miejsca jest błyskawiczny.

Kompleksowo lub jednostkowo realizujemy inwestycje w zależności od potrzeb klienta w podziale na etapy:

  • projektowanie wnętrz, wizualizacja wybranych pomieszczeń w oparciu o wybrane typy mebli biurowych;
  • dobór materiałów wykończeniowych (sufity, oświetlenie, podłogi, wykładziny, wykończenie ścian);
  • wybór wg potrzeb oraz budżetu mebli biurowych oraz prezentowanie ich w postaci katalogów i kosztorysów;
  • prezentacja mebli na naszej ekspozycji;
  • dostawa i montaż.

Oryginalne wzornictwo krajowych i światowych producentów w połączeniu z bogatym wyborem materiałów pozwala spełniać oczekiwania naszych klientуw. Potencjał i nowoczesny park maszynowy zapewnia wykonanie ciekawych i nietuzinkowych realizacji pod projekt. Nasi projektanci w oparciu o sugestie klientów zapewniają optymalną aranżację pomieszczeń biurowych, uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę. Wszystkie wyroby produkowane są wg standardów europejskich oraz wymogów ekologicznych na bazie atestowanych komponentów.

Co wyróżnia Office Interior?

Zgrany zespół, wysokiej jakości asortyment i wysoki poziom usług, a przede wszystkim terminowość. Dzięki temu w dorobku sukcesуw pozyskaliśmy do stałej współpracy takie instytucje i firmy jak Microsoft, Raiffeisen Bank Polska, Mennica Polska, Krajowy Instytut Rozliczeniowy, Urząd Dozoru Technicznego, Millward Brown SMG/KRC oraz wiele innych. Gwarantujemy, że Office Interior przygotuje ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Wyróżnia nas to, że reprezentujemy interes klienta i proponujemy najlepsze rozwiązania, gdyż nie jesteśmy przedstawicielami jednej marki, ale współpracujemy z wieloma firmami i producentami.

Co klienci mówią o Office Interior?

Firma Office Interior dostarczyła w 2010 roku 450 sztuk krzeseł Reality producenta Sitag do Centrali Raiffeisen Bank Polska S.A. W trakcie współpracy firma dała się poznać jako solidny dostawca, który potrafi wywiązać się terminowo z przyjętych na siebie zobowiązań, jak też realizować sprawnie i dokładnie dostawy.

Raiffeisen Bank Polska S.A.

We would like to confirm that company Office Interior was a supplier of a chairs to our hotel.
Chairs are durable, funcional and high quality. The company has complied in a timely manner. We are satisfied with the products and services provided by the company Office Interior.
Thank you for the friendly and effective cooperation and for all efforts made in order to fully satisfy the customer.

ACCOR HOTELS Budapest

Wyrażamy uznanie dla firmy Office Interior za wyposażenie w funkcjonalne, ergonomiczne meble i fotele biurowe pomieszczeń w siedzibie naszej firmy, za szybkie i sprawne działania, a także za dyspozycyjność i profesjonalizm pracowników, którzy z ogromnym zaangażowaniem wywiązywali się z zobowiązań.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Office Interior i możemy rekomendować jej usługi firmom i instytucjom, które chcą urządzić swoje biura w sposób ergonomiczny i estetyczny.

Astron Business Services

Urząd Dozoru Technicznego potwierdza, że firma Office Interior zrealizowała dostawy mebli biurowych do Centrali oraz 15 jednostek UDT na terenie całego kraju.
Dostawy zostały wykonane terminowo z należytym zachowaniem wszystkich warunków umowy.

Urząd Dozoru Technicznego

W oparciu o naszą współpracę z Office Interior możemy stwierdzić wysoki profesjonalizm realizacji naszych zamówień zarówno pod względem przygotowania oferty jak i w fazie realizacji. Terminowość, solidność i sprawność to cechy działań Office Interior przemawiające za poleceniem jej wszystkim pragnącym mieć nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne biuro.
Dziękujemy za miłą współpracę.

Avaya Poland Sp. z o.o.

Firma Office Interior dostarczyła meble do lubelskiego oddziału firmy Mobica i robi to regularnie, w miarę rozwoju oddziału. Oprócz profesjonalizmu w podejściu do klienta bardzo cenimy w reprezentantach firmy Office Interior elastyczność i odwagę w podejmowaniu niestandardowych zleceń, a także szybkie reagowanie w sytuacjach nieprzewidzianych.
Każdy kontakt z pracownikami Office Interior sprawia, że klient czuje się wyjątkowo, tak jakby był jedyny. Zawsze jest uważnie słuchany i dostaje ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, a sam proces realizacji zamówienia jest zwykle płynny i cechuje się dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Współpraca z firmą Office Interior od samego początku układała się pomyślnie i z wielką radością możemy polecić tę firmę jako profesjonalnego partnera, który nigdy nie zawodzi.

Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Filia w Lublinie

Mamy przyjemność potwierdzić, iż rzetelność i terminowość firmy Office Interior może stanowić przykład właściwego partnera handlowego. Umowa została wykonana z należytym zachowaniem wszystkich warunków. W związku z tym polecamy Państwu tę firmę do zaaranżowania optymalnego rodzaju mebli biurowych do każdego wnętrza i do każdego stanowiska pracy w przystępnej cenie i krótkim okresie oczekiwania.

Mennica Polska

Z przyjętych zobowiązań Office Interior wywiązała się terminowo i solidnie. Dostarczone fotele i krżesła biurowe są trwałe, funkcjonalne i charakteryzują się wysoką jakością. Użytkowane przez nas fotele i krzesła spełniają wszystkie wymagania w zakresie ergonomii i estetyki wykonania. Jesteśmy zadowoleni z dostarczonych produktów oraz z świadczonych przez Office Interior usług.
Dziękujemy za miłą i efektywną współpracę oraz za wszelkie starania podjęte w celu pełnego usatysfakcjonowania klienta.

CAG sp. z o.o. sp. k.

Firma OFFICE INTERIOR wraz z producentem SITAG Formy Siedzenia wywiązuje się z tych trudnych zadań doskonale – terminowo i kompleksowo, a w przypadku produktów niestandardowych wykazuje się dużą pomysłowością i dopasowaniem rozwiązań do naszych potrzeb. Jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości, ergonomii, dużej funkcjonalności oraz wytrzymałości dostarczanych foteli i krzeseł.
Dziękując za miłą i kompetentną obsługę wyrażamy nadzieję na dalszą aktywną współpracę.

MENNICA POLSKA

Z całą pewnością stwierdzamy, że wybór firmy Office Interior jako naszego partnera był trafnym wyborem i jesteśmy bardzo zadowoleni z trwającej już trzy lata współpracy. Wysoki poziom świadczonych usług oraz profesjonalizm związany z obsługą klienta są godne zaufania.
Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Office Interior jako rzetelnego i solidnego partnera, który wykonał zlecone usługi oraz zrealizował wszystkie zamówienia w ustalonym terminie.

Microsoft Sp. z o.o.