Nyquista

Nyquista

Nadmierny hałas, przedostający się z jednego pomieszczenia do drugiego lub z zewnątrz, wpływa na naszą sprawność psychofizyczną. Jednakże to, w jaki sposób reagujemy na otaczające nas dźwięki, zależy od sytuacji, w której się znajdujemy. Innej ciszy potrzebujemy w nocy podczas snu, a innej podczas pracy w biurze czy w zakładzie produkcyjnym.
Hałas więc możemy zdefiniować jako dźwięki niepożądane w danym miejscu, czasie i okolicznościach. Ważne jest, aby dostosować izolację akustyczną do panujących warunków.
Sercem Nyquista Acoustic Design jest biuro projektowe, specjalizujące się w akustyce pomieszczeń, akustyce budowlanej, wibroizolacji i pomiarach akustycznych. Opierając się na doświadczeniu oraz wiedzy naszych akustyków, tworzymy wiele unikalnych projektów. Od lat wspieramy architektów i przedsiębiorców w problemach z hałasem oraz propagujemy dobre środowisko akustyczne w pracy. Odpowiednie podejście na wczesnym etapie inwestycji, minimalizuje ryzyko późniejszych problemów z pogłosem, hałasem czy izolacją akustyczną.