OFERTA

Meble pracownicze

Meble dedykowane do open space pozwalają w sposób optymalny zagospodarować przestrzeń biurową. Takie zestawy, które nie zasłaniają pola widzenia i zachęcają do swobody ruchu oraz interakcji, prowadzą do lepszej współpracy.

meble pracownicze
Przeczytaj więcej

Meble gabinetowe

Office Interior oferuje nowoczesne i klasyczne meble biurowe dla kadry kierowniczej. Nasza propozycja mebli gabinetowych łączy wygodę i kreatywność z designem.

meble gabinetowe
Przeczytaj więcej

Meble konferencyjne

Bez względu na to jaki rodzaj działalności prowadzisz, potrzebujesz co najmniej jednego miejsca spotkań. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń do burzy mózgów, spotkań z klientami czy personelem, będziesz regularnie korzystać z tej przestrzeni.

Meble konferencyjne
Przeczytaj więcej

Meble metalowe

Oferta mebli ze stali zaczyna się od prostych szafek, a kończy na zindywidualizowanych luksusowych rozwiązaniach z bogatym wyposażeniem.

pomieszczenia socjalne meble
Przeczytaj więcej

Recepcja

Lada recepcyjna jest wizytówką biura. Recepcje powinny mieć wnętrza reprezentacyjne, będące idealnym miejscem powitania gości.

lady recepcyjne
Przeczytaj więcej

Ścianki działowe

Zmień konfigurację powierzchni biurowej i układ ścian w miarę zmieniających się potrzeb i rozwoju Twojej firmy.

ścianki działowe
Przeczytaj więcej

Biurowe ogrody wertykalne

Zielona ścianka wprowadza do środowiska pracy odrobinę natury, zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniu i poprawia samopoczucie.

ogrody wertykalne
Przeczytaj więcej